Školní psycholožka - nejen v úterý a pátek!

Vážení a milí,

mám to potěšení Vám oznámit, že od 13. února zkoušíme rozšířit mé konzultační hodiny o každé dopoledne v čase od 7:30 do 10:35. V době před výukou a o přestávkách budu k dispozici především studentům, v čase výuky se pak budu snažit komunikovat s třídními učiteli, školní výchovnou poradkyní a metodičkou prevence a pokud mi to dovolíte, ráda bych se s Vámi potkala i v některých běžných nebo třídnických hodinách.

Slibuji si od této intenzivnější spolupráce lepší poznání i těch studentů a pedagogů, kteří zrovna nepotřebují rozebírat nějakou životní nesnáz na žlutém kanapi, a také atmosféry školy v každodenním ruchu, která mi po odpolednách zatím trochu unikala. Vím zcela jistě, že právě v době životní pohody a duševní rovnováhy máte spoustu témat a podnětů, na kterých by stálo za to pracovat a které by mohly obohatit a někam posunout i nás ostatní. Bylo by tedy škoda nechat je jen tak zapadnout nevyužité. Mým cílem bude podpořit společnou snahu učit se vyjadřovat svůj názor, naslouchat druhým, přemýšlet o dění v nás i kolem nás a posilovat vzájemné kladné vztahy.

Nové konzultační časy můžete k setkání využít samozřejmě i Vy, rodiče, pokud Vám dopolední čas vyhovuje lépe než odpolední.

Po prázdninách se těším na viděnou

Tereza Maříková

Kontaktovat mne můžete:

na telefonu: 774 454 923

na emailu: tmarikova@gymtrebon.cz

Ve škole mne zastihnete:

PO - PÁ  7:30 - 10.35

ÚT   14:00 - 17:00

ČT   14:00 - 16:00 (domluvené schůzky)

PÁ   14:00 - 16:00 (domluvené schůzky)

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň