Úspěch v soutěži v přespolním běhu

Ve středu 4. října se dvě družstva dívek vydala do Jindřichova Hradce na okresní kolo soutěže v přespolním běhu. Dívky si s náročnou, 1500 m dlouhou, kopcovitou tratí poradily nad očekávání dobře a vybojovaly tak výborná umístění.

Družstvo starších žákyň ve složení Dana Krynická, Tereza Urbanová, Kateřina Blažková, Šárka Sedláčková, Kristýna Vránová a Daniela Novotná vyhrálo svou kategorii. Mladší žákyně, Katka Krakowitzerová, Katarína Čížková, Klára Kohoutová, Štěpánka Krynická a Andrea Kovářová, vybojovaly bronzovou medaili.

Diplomy za výborné výkony se udělovaly i mezi jednotlivci. Kateřina Blažková se umístila jako druhá a Štěpánka Krynická doběhla ve své kategorii třetí.

Děkujeme děvčatům za příkladnou reprezentaci školy a družstvu starších žákyň držíme palce i do krajského kola, které se koná již příští čtvrtek.

Text: MZe

Foto: AKo, MZe