Školní kolo zeměpisné olympiády

Školní kolo zeměpisné olympiády se bude konat v úterý 30. 1. od 14 hodin v učebně PC1.

Soutěží se v těchto kategoriích:

• Kategorie A: prima
  • Kategorie B: sekunda
  • Kategorie C: tercie a kvarta
  • Kategorie D: 1.- 4. ročník, kvinta - oktáva

Vítěz každé kategorie postupuje do krajského kola, které se bude konat dne 20. 2. 2018 v DDM Jindřichův Hradec.

Zadání pro každou kategorii obsahuje dvě části: práce bez atlasu a práce s atlasem. Předpokládaný čas řešení školního kola je 1 vyučovací hodina.

Prosím všechny, kteří by chtěli soutěžit, aby se přihlásili u svého vyučujícího zeměpisu do pátku 26. 1.

Další informace o soutěži, či zadání předchozích ročníků vyšších kol soutěže získají zájemci na: www.zemepisnaolympiada.cz

Text: Jiří Záleský

Zdroj obrázku: maciej326. Pixabay.com: [online]. [cit. 2018-01-25]. Dostupný pod licencí Public Domain na WWW: <https://pixabay.com/en/globus-earth-world-map-geography-2534766/>.