Prezentiáda 2018

Ve čtvrtek 12. dubna 2018 se v Jindřichově Hradci konalo krajské kolo soutěže Prezentiáda. V jejím rámci spolu soutěží týmy žáků, jež mají za úkol vytvořit prezentaci na zadané téma a následně s touto prezentací vystoupit. Naši školu reprezentoval tým OJDypus tvořený sextány Oldřichem Kučerou, Janou Kučerovou a Dušanem Vančurou s prezentací "Kofein, droga naší doby". V konkurenci škol celého Jihočeského kraje předvedli velmi pěkný výkon a skončili celkově na 4. místě s minimálním odstupem od vítězů. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že se získanými zkušenostmi z letoška se soutěže zúčastní i v příštím roce. Poděkování patří také Sdružení rodičů při Gymnáziu Třeboň za finanční podporu soutěžících.

Václav Pražák