Prezentiáda 2018

Ve čtvrtek 12. dubna 2018 se v Jindřichově Hradci konalo krajské kolo soutěže Prezentiáda. V jejím rámci spolu soutěží týmy žáků, jež mají za úkol vytvořit prezentaci na zadané téma a následně s touto prezentací vystoupit. Naši školu reprezentoval tým OJDypus tvořený sextány Oldřichem Kučerou, Janou Kučerovou a Dušanem Vančurou s prezentací "Kofein, droga naší doby". V konkurenci škol celého Jihočeského kraje předvedli velmi pěkný výkon a skončili celkově na 4. místě s minimálním odstupem od vítězů. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že se získanými zkušenostmi z letoška se soutěže zúčastní i v příštím roce. Poděkování patří také Sdružení rodičů při Gymnáziu Třeboň za finanční podporu soutěžících.

Václav Pražák

Karneval pro nižší gymnázium

30. 1. 2020 - karneval pro nižší gymnázium

Pololetní prázdniny

Pololetní prázdniny 31. 1. 2020

Humanitní a přírodovědný kurz

Ve dnech 23. 1. a 24. 1. 2020 se uskuteční humanitní a přírodovědný kurz pro žáky VIII. a 4. ročníku.

Pedagogická rada

27.01.2020 od 14.00 hod.