ÚK konverzační soutěže ve španělštině

Ústřední kolo konverzační soutěže ve španělštině proběhlo za přítomnosti Jeho Excelence pana Pedra Calvo- Sotelo Ibáñez- Martína, velvyslance Španělska v České republice a paní Luisy Garrido Ramos, ředitelky Institutu Cervantes v Praze.

Pan velvyslanec kromě jiného poděkoval všem studentům- soutěžícím za jejich píli i odvahu a vyzdvihl důležitost bilaterálních česko- španělských vztahů, které jsou rozvíjeny již několiik století.

Jihočeský kraj reprezentovala ve druhé kategorii studentka z oktávy Eva Klímová. Evě děkujeme za její snahu a houževnatost poměřit své znalosti se studenty z celé České republiky. V životě posouvá člověka dopředu konkurenceschopnost. Eva moc dobře ví, do jaké konkurence se dostala, a že obstála na výbornou. Milá Evo, ještě jednou Ti děkujeme a do budoucího života přejeme hodně zajímavých zážitků.

HANA Bušková