Charitativní projekty sekundy

V tomto školním roce se sekunda rozhodla pokračovat ve svých charitativních projektech z loňska.

První projekt patří do aktivit Člověka v tísni a je jím nákup darovacích certifikátů v programu Skutečný dárek. Tento rok skupina deseti studentů vybrala pro zakoupení certifikáty: Dvacet kuřat, Veselá koza, Kanystry na vodu, Čisté ruce a Ošetření nemocného.

Druhý projekt je finanční dar dvaceti dvou studentů na volnočasové aktivity pro Dětský domov v Boršově nad Vltavou. Pan ředitel, Mgr. M. Kouřil, vyjádřil studentům  poděkování. Budeme se těšit na případnou druhou návštěvu studentů v dětském domově na podzim roku 2018.

Text: Lenka Kopečková, 27.6.2018

Foto: L. Kopečková

úvodní fotografie, zdroj: https://www.skutecnydarek.cz/c/vyber-podle-typu/

Člověk v tísniZdravíme Dětský domov v Boršově nad Vltavou a těšíme se na případnou návštěvu!

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň