Charitativní projekty sekundy

V tomto školním roce se sekunda rozhodla pokračovat ve svých charitativních projektech z loňska.

První projekt patří do aktivit Člověka v tísni a je jím nákup darovacích certifikátů v programu Skutečný dárek. Tento rok skupina deseti studentů vybrala pro zakoupení certifikáty: Dvacet kuřat, Veselá koza, Kanystry na vodu, Čisté ruce a Ošetření nemocného.

Druhý projekt je finanční dar dvaceti dvou studentů na volnočasové aktivity pro Dětský domov v Boršově nad Vltavou. Pan ředitel, Mgr. M. Kouřil, vyjádřil studentům  poděkování. Budeme se těšit na případnou druhou návštěvu studentů v dětském domově na podzim roku 2018.

Text: Lenka Kopečková, 27.6.2018

Foto: L. Kopečková

úvodní fotografie, zdroj: https://www.skutecnydarek.cz/c/vyber-podle-typu/

Člověk v tísniZdravíme Dětský domov v Boršově nad Vltavou a těšíme se na případnou návštěvu!

1. 6. 2020 MZ didaktické testy z Mat a AJ

Maturitní didaktické testy

3. 6. 2020 didaktický test Matematika+

Maturitní didaktický test