Přijímací zkoušky nanečisto

Termín:       sobota 19. 1. 2019

Kde:           Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

Prezence:   8.00 – 8.45, přízemí školy

Testy:          český jazyk a matematika (CERMAT)

Český jazyk:    60 minut

Matematika:    70 minut

Čas zahájení: 9.00

Ukončení:   předběžně 11.30

Přihláška:   elektronicky na zmatejka@gymtrebon.cz nejpozději 16. 1. 2019 (prosíme uvést jméno a příjmení účastníka testu a třídu základní školy, kterou nyní navštěvuje)

Cena: 200 Kč, platba v hotovosti 19. 1. 2019 při prezentaci v přízemí školy

Psací potřeby: povolená pouze propiska (černá nebo modrá, nesmí propíjet, nesmí být gumovatelná a nesmí psát slabě) a rýsovací potřeby na matematiku

Nepovolené pomůcky: mobilní telefony, chytré hodinky, kalkulačky apod.

Výsledky budou zveřejněny na webu školy pod přiděleným registračním číslem (bude přiděleno při zadávání prvního zkušebního předmětu)

Upozornění: Testy z Čj a M od CERMATu jsou pouze v jedné variantě, tzn. že pokud si uchazeči zvolí příjímací zkoušky nanečisto na více školách, budou řešit pokaždé stejné testové úlohy

Opravené testy z obou předmětů si mohou účastníci testů (nebo jejich zákonní zástupci) vyzvednout v kanceláři školy v pracovních dnech od 11. 2. 2019 v době od 8.00 do 15.00 hodin (je nutné znát registrační číslo).

Přijímací zkoušky nanečisto simulují reálné přijímací zkoušky (stejný čas na jednotlivé testy, seznámení s prostředím školy a s celkovou organizací zkoušek).

Ve výsledkové listině získají žáci (v anonymizované podobě pod přiděleným registračním číslem) přehled o dosaženém počtu bodů a svém celkovém pořadí.

Další informace o jednotných přijímacích zkouškách pro školní rok 2019/2020 naleznete zde.

Anna Kohoutová

26. 11. 2018