Planina NAZCA

K čemu vznikly mystické obrazce na peruánské planině Nazca? I o tom bude přednáška ve čtvrtek 3. října 2019, na kterou Vás spolu s Mikrobiologickým ústavem AV ČR srdečně zveme.

Homeopatie a placebo

Nenechte si ujít první přednášku z cyklu Věda pro veřejnost na téma Homeopatie a placebo, která se koná ve čtvrtek 19. září 2019 od 17.00 v aule školy.

HOMO SAPIENS 2.0

Lze lidstvo geneticky vylepšovat? Co nám tím hrozí? Na mnoho dalších zajímavých otázek dostanete odpověď na přednášce ve čtvrtek 6. 6. 2019 od 17.00 v aule.

Potraviny a jejich složení

Složení potravin a naše představy o něm - to je téma další přednášky z cyklu Věda pro veřejnost. Čtvrtek 16. května 2019 od 17.00 v aule.

Exkurze České Budějovice 31. 10. 2019

Akce pro III. ročník - poznávání historie Českých Budějovic ve spolupráci s Jihočeským muzeem.

Cestovatelská středa - Slovensko v podání studentů gymnázia

Zážitky z Vysokých tater a Slovenského ráje v podání studentů gymnázia

Přednáška Člověk v tísni

16. 10. - Přednáška Člověk v tísni pro II., IV. a V. roč. z organizačních důvodů zrušena