Praotec Čech

V rámci cyklu Věda pro veřejnost zveme nejen milovníky historie na další přednášku - 4. listopadu 2021 od 17:00 v aule gymnázia.

Zobrazit článek
Černobyl a Fukušima již dnes!

Zveme na říjnovou přednášku o tom, jak postupují likvidace následků největších jaderných havárií - čtvrtek 14. října 2021 od 17:00 v aule gymnázia.

Vyhyneme?

Zveme všechny zájemce na první letošní přednášku v rámci cyklu Věda pro veřejnost - ve čtvrtek 23. září 2021 od 17:00 v aule gymnázia.

Zobrazit článek
Mikrobi v nás - přednáška zrušena

Přednáška prof. Lukeše z provozních důvodů zrušena

Pozvánka na přednášku

Zveme na první přednášku nového školního roku, tentokrát o genetických modifikacích (a nejen o nich). Ve čtvrtek 10. září 2020 v 17.00 v aule gymnázia.

Černobyl a Fukušima

Omlouváme se, přednáška bude zrušena.

Předpověď počasí v médiích

Zveme na další z cyklu přednášek Věda pro veřejnost, tentokrát o slabinách předpovědí počasí - ve čtvtek 20. února 2020 od 17.00 v aule našeho gymnázia.

Zobrazit článek
Budeme zažívat sucho i povodně?

Zveme na další díl přednáškového cyklu Věda pro veřejnost - ve čtvrtek 16. ledna 2020 od 17.00 vystoupií v aule gymnázia přední český klimatolog Ing. RNDr. Jaroslav Rožnovský, CSc.

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.