Charita

Medikem v Keni

Dobrovolnická pomoc českých studentů medicíny v projektu ITIBO pod záštitou organizace ADRA.

Vlčí máky

I my jsme se připojili ke sbírce Paměti národa za účelem uctění památky válečných veteránů.

Dárcovství krve

Díky iniciativě učitelů naší školy, především pak paní Maškové, jsme měli tu čest podílet se na dárcovství krve skrze školu.

HÝBEJTE SE S TERIBEAREM 2023 - VYBĚHALI JSME 9 500 Kč

V září jsme se v rámci hodin tělesné výchovy zapojili do charitativní akce HÝBEJTE SE S TERIBEAREM a vyběhali jsme krásných 9 500 Kč.

Běh pro Kleofáše

Štafetový tým ve složení Ema Vopelková, Nikola Jůzková, Amálie Kopečková a Petr Kopeček vyhrál 1. místo v magickém čase 17: 17 v běhu na čtyři kilometry. Tým se zúčastnil 10. ročníku amatérského běžeckého závodu na podporu Hospicové péče sv. Kleofáše, který se konal v sobotu 7. 10. 2023.

Rolničkový den

Charitativní akce