Svatováclavský happening

Bavit se a pomáhat na cestě kolem Světa - to bylo motto letošní svatováclavské akce, která tentokrát proběhla formou happeningu k zakončení oslav 150. výročí založení naší školy.

Dnes Rolničkový den

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se prostřednictvím 2. ročníku zapojujeme do veřejné sbírky Rolničkový den. Pokud přispějete, pomůžete.

Výprava do soběslavské Rolničky

Co jsme zažili v Soběslavi

I letos pomáháme Diakónii Rolnička

Letošní dobročinné sbírky pro soběslavskou Diakónii Rolnička se ujali druháci. Ve čtvrtek 27. dubna 2017 vybarvila žlutá trička Třeboň, snad bude vybraných prostředků co nejvíce.

Rolničkové dny

Rolničkové dny 2016 skončily, pokladničky byly rozpečetěny a jejich obsah spočítán. Celkově bylo vybráno 189 456 Kč.

Rolničkové dny

I letošní duben budou ulice 11 měst v Jihočeském kraji patřit veřejné sbírce Rolničkové dny. 2. ročník se do akce zapojuje ve čtvrtek 21. dubna.

Čtvrťáci darovali krev

Osm studentek a studentů ze čtvrtého ročníku sebralo odvahu a vydalo se v pondělí 19. 10. do Transfuzního oddělení Nemocnice v Českých Budějovicích darovat krev.

Dobrovolné dárcovství krve

Skupina 6 žáků pod vedením Štěpánky Otepkové darovala v pondělí 29. června 2015 na transfuzním oddělení Nemocnice České Budějovice svou krev.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň