Opět jsme pomáhali Rolničce

Žáci druhého ročníku v ulicích Třeboně

Svatováclavský happening

Bavit se a pomáhat na cestě kolem Světa - to bylo motto letošní svatováclavské akce, která tentokrát proběhla formou happeningu k zakončení oslav 150. výročí založení naší školy.

Dnes Rolničkový den

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se prostřednictvím 2. ročníku zapojujeme do veřejné sbírky Rolničkový den. Pokud přispějete, pomůžete.

Výprava do soběslavské Rolničky

Co jsme zažili v Soběslavi

I letos pomáháme Diakónii Rolnička

Letošní dobročinné sbírky pro soběslavskou Diakónii Rolnička se ujali druháci. Ve čtvrtek 27. dubna 2017 vybarvila žlutá trička Třeboň, snad bude vybraných prostředků co nejvíce.

Rolničkové dny

Rolničkové dny 2016 skončily, pokladničky byly rozpečetěny a jejich obsah spočítán. Celkově bylo vybráno 189 456 Kč.

Rolničkové dny

I letošní duben budou ulice 11 měst v Jihočeském kraji patřit veřejné sbírce Rolničkové dny. 2. ročník se do akce zapojuje ve čtvrtek 21. dubna.

Čtvrťáci darovali krev

Osm studentek a studentů ze čtvrtého ročníku sebralo odvahu a vydalo se v pondělí 19. 10. do Transfuzního oddělení Nemocnice v Českých Budějovicích darovat krev.

Útěk na sever

27. 5. 2019 - audiovizuální pořad o moudrosti Laponců, sobech a psech v divadle od 8.15 do 9.45, cena 60 Kč

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.