Charitativní projekty tercie

I v tomto školním roce se  žáci třídy tercie společně domluvili na pokračování v charitativních projektech z předchozích dvou let. Skupina 11 žáků vybírá z projektu Skutečný dárek od společnosti Člověk v tísni a druhá skupina 21 žáků pokračuje ve spolupráci s Dětským domovem v Boršově nad Vltavou.

Ve středu 12. 12. 2018 jsme využili pozvání ředitele Mgr. Kouřila k návštěvě dětského domova. Pan ředitel chtěl takto osobně poděkovat těm, kteří se rozhodli přispět finanční částkou k  volnočasovým aktivitám dětí v dětském domově. Promluvil o každodenním programu v domově, o problémech, které je třeba někdy řešit, a také o tom, jak děti v domově tráví Vánoce.

Rozloučili jsme s přáním  příjemných vánočních svátků a doufáme, že se panu řediteli splní přání, že by,  poprvé za jeho kariéru,  na Štědrý den všechny děti z domova mohly být se svými blízkými.

Text a foto: L. Kopečková, 17. 12. 2018

úvodní fotografie, zdroj: https://www.skutecnydarek.cz/p/pumpa-na-cistou-a-zdravou-vodu/

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň