Charitativní projekty tercie

I v tomto školním roce se  žáci třídy tercie společně domluvili na pokračování v charitativních projektech z předchozích dvou let. Skupina 11 žáků vybírá z projektu Skutečný dárek od společnosti Člověk v tísni a druhá skupina 21 žáků pokračuje ve spolupráci s Dětským domovem v Boršově nad Vltavou.

Ve středu 12. 12. 2018 jsme využili pozvání ředitele Mgr. Kouřila k návštěvě dětského domova. Pan ředitel chtěl takto osobně poděkovat těm, kteří se rozhodli přispět finanční částkou k  volnočasovým aktivitám dětí v dětském domově. Promluvil o každodenním programu v domově, o problémech, které je třeba někdy řešit, a také o tom, jak děti v domově tráví Vánoce.

Rozloučili jsme s přáním  příjemných vánočních svátků a doufáme, že se panu řediteli splní přání, že by,  poprvé za jeho kariéru,  na Štědrý den všechny děti z domova mohly být se svými blízkými.

Text a foto: L. Kopečková, 17. 12. 2018

úvodní fotografie, zdroj: https://www.skutecnydarek.cz/p/pumpa-na-cistou-a-zdravou-vodu/

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

20.06.2019 uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00