Gymnázium Třeboň

Lyžařský výcvikový kurz pro VI. a 2. ročník

 
Přihlášeno: 46 účastníků
Termín: 17. - 22. 3. 2019

Adresa ubytovacího zařízení: Krkonoše, Janské Lázně, Chata Lovrana,

Zvonečková 106, PSČ 542 25, 

Kontaktní telefonní číslo: Mobil vedoucího LVK - Mgr. Augstenová 606 791 624

Odjezd na hory: Od Gymnázia Třeboň v neděli 17. 3. 2018 v 16 : 00 hodin, sraz 15 minut před odjezdem, autobus bude přistaven v 15:45 hodin. Nástup na trase směr Jindřichův Hradec je po dohodě možný.

Odjezd z hor: V pátek 22. 3. 2018 v 15:00 hodin. Příjezd ke škole okolo 20. hodiny .

Personální zajištění:

  • Mgr. Petra Augstenová - vedoucí kurzu, instruktorka lyžování 
  • Mgr. Jan Macík - instruktor lyžování, 
  • Mgr. Petra Šálková Dufkková - instruktorka lyžování
  • Bc. Marek Čáp - instruktor snowboardingu
  • Mgr. Jana Havlová - pedagogický dozor, zdravotník kurzu


Potřebné finanční prostředky: 1900,-Kč na vleky, zálohu na čipovou kartu a na vybavení společné lékárny. Přiměřené kapesné dle zvážení rodičů. Částka 1900,- Kč bude vybírána v autobusu na začátku cesty (mějte připravené pokud možno přesně).

Jídlo: Na cestu a večeři v neděli si berou žáci jídlo z domova. V pondělí ráno začíná snídaní společné stravování (plná penze - snídaně, oběd, večeře) a končí pátečním obědem. Při cestě tam i zpět uděláme zastávku u supermarketu Albert v Havlíčkově Brodu.

Povinné vybavení: Sjezdové lyže s bezpečnostním vázáním nebo snowboard s bezpečnostním páskem + obal na přepravu, boty, hole, lyžařská helma - všichni. Pro snowboardový výcvik chránič páteře, kolen, loktů a zápěstí. Lyžařské a sluneční brýle, čepice bavlněná přes uši na cestu a pohyb po horách . Léky, pokud někdo užívá. Rodiče je předají před odjezdem s pokyny k užívání zdravotníkovi kurzu.

Seřízení vázání: Zákonní zástupci zodpovídají za odborné seřízení bezpečnostního vázání (potvrdí podpisem v dotazníku).

Další vybavení: Neklouzající obuv vhodná do hor a sněhu. Bunda nepromokavá, oteplovačky - (kombinéza) umožňující dobrý pohyb, punčocháče, spodky na podvlečení - v případě velkých mrazů, bavlněný rolák (2x), svetr nebo mikina (2x), ponožky bavlněné (5x), spodní prádlo z materiálu, který saje pot, přezůvky do chaty - uložit nahoru v batohu, rukavice prstové lyžařské nebo snowboardové (2x), ne pletené! Pyžamo a oblečení na hotel. Doporučujeme vzít s sebou sirup, pití je zbytečně drahé. Podle možností sjezdový lyžařský vosk na nový sníh při teplotách okolo 0° C a vyšších.

Doplňky:
 Šálu nebo šátek, šití, nůžky, jelení lůj, krém na obličej s ÚV faktorem, ručník, mýdlo, plavky, zubní kartáček, elastické obinadlo, náhradní dioptrické brýle, psací potřeby, drobné hudební nástroje do velikosti kytary (ne klavír), společenské hry. Rádia, fotoaparáty, mobily, tablety a podobná elektronika pouze na vlastní zodpovědnost, za tyto věci škola neručí!

Doklady:
 Kartu zdravotní pojišťovny - bude kontrolována při nastupování do autobusu. Potvrzení o bezinfekčnosti = prohlášení rodičů - vybere těsně před odjezdem na hory zdravotník kurzu (formulář bude žákům rozdán v týdnu před jarními prázdninami, prohlášení nesmí být starší tří dnů). Potvrzení o odborném seřízení lyží nebo snowboardu - potvrzují rodiče v rozdaném dotazníku, který žáci odevzdají před odjezdem.

Další pokyny : Do autobusu budou žáci nakládat věci podle pokynů řidiče. Ten, kdo trpí nevolnostmi v autobusu, si sedne dopředu, vezme si léky proti nevolnosti a bude mít připraven vhodný igelitový sáček.

Zapůjčení výzbroje: Lyže, hůlky, lyžáky a helmu je možné si bez problémů půjčit na horách za dohodnutou cenu      500,- Kč na celý pobyt. S tím máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Mgr. Petra Augstenová - vedoucí kurzu

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout