Tercie na výletě

Dva horké červnové dny  prožila tercie nedaleko Třeboně. První den jsme se dopravili do Horních Slověnic, poobědvali v blízké hospůdce a pak se  ubytovali v autokempu Na Borkách, odkud jsme přešli do nedalekého Slověnického mlýna. Zde si studenti za pomoci instruktorů outdoorového centra vyzkoušeli lanový park, paintball a první blok herních aktivit, podporující spolupráci v kolektivu. Někteří studenti vyzkoušeli stimulační chodník (chození po šiškách, kamenech apod.) a jiní zase využili možnost opékání buřtů. Díky příjemnému stinnému prostředí lesa jsme dobře zvládli letní počasí prvního dne výletu. Následující den nás čekal druhý blok herních aktivit a po něm koupání v rybníku Dvořiště. Polední přesun linkovým atobusem zpět  nám, dle studentů, zajistil ještě "saunu free".

Text: Lenka Kopečková, 30. 6. 2019

Foto: I. Čurdová, A. Voborský, LKo