Velký úspěch v dějepisné olympiádě

V pondělí 13. ledna 2020 se v Jindřichově Hradci konalo okresní kolo dějepisné olympiády. Poprvé se soutěžilo i v kategorii vyššího gymnázia, díky čemuž jsme měli možnost vyslat více zástupců. V rámci základních škol a nižších gymnázií hájil naše barvy kvartán Václav Kučera, ve vyšší skupině soutěžili sextání Karel Knopp a Jan Prokeš, stejně jako Oldřich Kučera z oktávy. Tomu se nakonec dařilo nejvíce, když obsadil 2. místo a zajistil si tak postup do krajského kola. Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Václav Pražák

Karneval pro nižší gymnázium

30. 1. 2020 - karneval pro nižší gymnázium

Pololetní prázdniny

Pololetní prázdniny 31. 1. 2020

Humanitní a přírodovědný kurz

Ve dnech 23. 1. a 24. 1. 2020 se uskuteční humanitní a přírodovědný kurz pro žáky VIII. a 4. ročníku.

Pedagogická rada

27.01.2020 od 14.00 hod.