Kvarta - Setkání v červnu

Po dlouhém období distanční výuky se podařilo větší části studentů kvarty najít prostor pro  setkání v okolí Třeboně. Původní návrh "třídního výletu" na Pelhřimovsko musel být okleštěn, ale potěšení z pospolitosti třídy zůstalo. Studenti si vybírali z nabídky čtyř možností, jak strávit společný čas po karanténě. Procházka zvítězila jen těsně před koloběžkami.

Ve středu 24. 6. jsme se vydali na pěší vycházku k technické zajímavosti Třeboňska - k akvaduktu na Zlaté stoce. Jde o mimoúrovňové křížení Zlaté stoky, zde konkrétně  s Podřezanskou stokou. Délka procházky byla zhruba 12 km a jelikož jsme se hýbali, co jsme mohli, tak studenti souhlasili s aktivací aplikace EPP - Pomáhej pohybem. Díky teplému počasí jsme již oželeli zhlédnutí druhého akvaduktu za Tyršovým stadionem a společná akce byla zakončena u zmrzliny na náměstí, kde byly odeslány nasbírané body pro zvolený charitativní projekt z EPP.

U předávání vysvědčení jsme se viděli již téměř všichni. Díky netradičnímu pojetí si třída mohla užít nový altánek u školy a bude moci doufat, že příští školní rok ho navštíví častěji.

 

Foto: Nikola Jůzková (IV.) společná koláž třídy

         Mgr. M. Tomanová, L. Ko

Text: L. Kopečková, 30. 6. 2020

 

 

 

   

Akvadukt na Zlaté stoceAkvadukt - křížení s Podřezanskou stokouPředávání vysvědčeníDoufejme, že toto bude jediné karanténní třídní foto z našeho studia.
POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

Seminář Tak tohle neprojde (VIII.)

Pro maturanty je připraven prezenční seminář na téma Tak tohle neprojde týkající se českého samizdatu. Připravuje ho společnost Post Bellum.
Pro oktávu: 3. 12. 2020 - 2. - 5. vyučovací hodina

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň