Logická olympiáda 2020

Logická olympiáda

Stejně jako v uplynulých letech, nabízíme i v letošním školním roce našim studentům možnost účasti v logické olympiádě. Základní kola proběhnou opět on-line, o formě krajských kol a celostátního finále pořadatelé zatím rozhodují. Dle vyjádření na webu pořadatele bude více informací k dispozici po 1. 9. 2020.

Navzdory této situaci doporučujeme zájemcům z řad studentů, aby se do základního kola této soutěže zaregistrovali.  Logická olympiáda prověří Vaše schopnosti samostatného uvažování, myšlení v souvislostech a další důležité dovednosti. Jejím pořadatelem je společnost Mensa ČR.

Účast v základním kole je časově nenáročná. Po dokončení registrace obdržíte mailem přihlašovací informace k soutěži. V týdnu, kdy bude probíhat soutěž pro Vaši kategorii, se pomocí nich přihlásíte a vyplníte test. Informace o svém výsledku obdržíte opět mailem.

Registrovat se můžete zde.

ukončení registrace 30. září 2020 v 23:59!

Zapsala: M. Tomanová