Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Organizace školy / EVVO

Týden vědy

Tento rok se koná již 20. ročník tohoto významného vědeckého festivalu. Vždy jsme využívali nabídky návštěv některého z vědeckých pracovišť, hlavně tedy v Českých Budějovicích, a dále pak možnost pozvat si odborníka se zajímavou přednáškou přímo k nám do školy. Vzhledem k situaci museli i organizátoři reagovat a letošní jubilejní ročník se koná on-line formou.

Proto doporučuji všem zájemcům, hlavně však z vyššího gymnázia, podívejte se na stránky festivalu, kde najdete odkazy na zajímavé dokumentární filmy a širokou nabídku přednášek. Přednášky jsou neustále aktualizovány a upřesnuje se jejich čas. Na většinu je potřeba se zaregistrovat, což není dáno kapacitou, ale aby vám mohli poslat odkaz, na který se můžete přihlásit.

A malá ukázka na závěr: Jak testujeme na koronavirus

zapsala: Jitka Mašková