Advent online

Vážení a milí rodiče,

Vaše děti a naši studenti začali již v tuto dobu chodit do školy. Zároveň všichni prožíváme předvánoční, adventní čas. Je zde zase, ale je stejný jako loni? Nebo úplně jiný? Pro Ty z vás, kdo máte chuť společného sdílení tématu adventu a ohlédnutí se za letošním rokem, pojďte se zamyslet nad tím, co Vám letošní rok přinesl nebo vzal, v čem Vás posunul nebo zbrzdil.

Podíváme se na to, jak to vše zvládáme, nezvládáme a také co komu pomáhá. Dáme si spolu dobrý čaj, nebo svařené víno, zapálíme svíčku a všimneme si, jaký ten letošní advent pro nás je. Nepotkáme se ale v Třeboni na krásném náměstí. Setkáme se v online prostoru, přesto věřím, že i tak si dokážeme vytvořit v sobě sváteční atmosféru a naladíme se na úplný konec roku.

Přihlašujte se prosím do úterý, 15.12. 2020 přes účty Vašich dětí. Další informace naleznete v pozvánce.

Těším se a zdravím,
Lucie Doležalová, školní psycholog