Projektový den sekundy

Po uzavření známek, v úterý 25. 6. 2024, neseděli žáci sekundy nečinně v lavicích, ale zažívali výtvarnou výchovu, český jazyk a literaturu jinak – v terénu, neboť měli projektový den. Střípky z něj jsou zachyceny na těchto fotografiích…

Úplně celá česká historie

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově

Septima a třetí ročník ve Werichově vile

19. 6. 2024 proběhla literární exkurze pro septimu a třetí ročník. Podívejte se, jak se nám v Praze líbilo! :)

Literární exkurze pro septimu a 3. ročník

Ve středu 19. června 2024 se septima a 3. ročník zúčastní exkurze do Prahy, v rámci které navštíví Werichovu vilu a v ní divadelní představení Reynek - Renaud.

Beseda se spisovatelkou Zdenou Adamovou Klapkovou

V pátek 24. 5. 2024 čeká na studenty sexty a třetího ročníku setkání se spisovatelkou Z. Adamovou

Sekunda učí primu

Úvodní: V úterý 5. 3. 2024 se uskutečnil projekt, který si pro primu připravili žáci sekundy v rámci hodin českého jazyka a literatury. Díky scénkám se primáni vžili do příběhů hrdinů, díky úkolům se pak jedním z nich také mohli stát.

12333>>