Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Organizace školy / EVVO

BESIP

Po dvou covidových letech se opět uskutečnilo oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, které pořádá BESIP ve spolupráci s MÚ Třeboň. Smíšené týmy soutěžily ve dvou kategoriích. V první kategorii nás reprezentovali žáci primy -  Zuzana Pumprová, Josefína Kostečková, František Pfeifer a Vít Hrbek. Ve starší pak terciáni Radka Sedláčková, Magdalena Panská, Ondřej Michal a Tomáš Michal. Hodnotily se nejenom teoretické znalosti z oblasti dopravních předpisů, ale i dovednosti v poskytování první pomoci, šikovnost při jízdě zručnosti a praktické dovednosti při jízdě na dopravním hříšti. Oběma družstvům se podařilo obsadit 2. místa. Navíc Zuzka, Ondřej i Tomáš obsadili i první tři místa v soutěži jednotlivců. Všem soutěžícím blahopřejeme.

Poděkování patří ale i žákům sexty - Šimonu Hůdovi, Emě Vopelkové, Štěpánce Krynické, Nikole Jůzkové, Michaele Pelcové, Ondřeji Šikrovi, Václavu Kučerovi, Františku Kindlovi, Matyáši Lívanskému a Danielu Pršancovi za pomoc při oragnizaci soutěže.

Text a foto: ŠOt