Atletická soutěž LomAZ - osm medailí a poukázky do Decathlonu

Závod se konal za krásného počasí v Lomnici nad Lužnicí a účast byla hojná. V konkurenci soutěžících z deseti škol se našemu týmu podařilo nasbírat několik zlatých a stříbrných medailí.

Dvě zlaté medaile za skok daleký a běh na 800 m získala Magdaléna Šimánková (kvarta). Dvě stříbrné medaile vybojovala za běh na 200 m a hod míčkem Silvie Julie Fíziková (kvarta). A další čtyři stříbrné medaile sklidila děvčata za štafetový běh na 4 x 100 m, ve složení: Magdalena Šimánková, Zuzana Budínová (tercie), Kateřina Matějková (kvarta) a Silvie Julie Fíziková.

Pouhý kousíček za stupni vítězů skončily i Annika Straková (sekunda) v běhu na 200 m a Agáta Jakešová (prima) ve sprintu na 100 m a skoku dalekém. Osobní rekord si vytvořila též Anna Soukupová (tercie) v běhu na 100 a 800 m.

Děkujeme organizátorům za pěkný závod a děvčatům za skvělou reprezentaci naší školy.

Text a foto: Petra Šálková Dufková

děvčata na startu 100 mběh na 200 mběh na 800 m - na startuMajda v cíli 800 mskok daleký - Agátaskok daleký - Annikahod míčkem - Silva