Úspěch v orientačním běhu

Ve středu 17.5.2023 jsme vyrazili na Krajský přebor škol v orientačním běhu do Křemže. Předpověď počasí, která slibovala jen pár stupňů nad bodem mrazu a silný liják, se naštěstí nevyplnila, takže jsme si mohli v pohodě užít souboj "machrů přes mapy a sprint".

V konkurenci škol z celého jihočeského kraje se našim borcům z vyššího gymnázia podařilo vybojovat třetí místo. Žáci z prvního ročníku: Renata Strnadová, Markéta Feslová, Mark Pakhotnov a Richard Vrábek spolu se sextánkou Veronikou Blažkovou tak obdrželi diplom a poukázku na školní výlet do hradu Dívčí kámen pro celou třídu zdarma.

Družstvo nižšího gymnázia, ve složení Dita Kresanová, Magdaléna Mejdrechová, Marian Pilarčík, Jakub Michal, Patrik Werner, Vojtěch Matouš, Sebastien Pokorný a Adam Kopeček, skončilo čtvrté.

Text a foto: Petra Šálková Dufková

před startempřípravyna startusouboj v cíliuf!jaké to byloMarian v cílina stupni vítězůpoukázka výlet pro celou třídu a diplompozdrav ze soutěže:-)