Co s námi a našimi dětmi dělají digitální technologie?

Jak pracovat se silou, která nás i naše žáky přitahuje k digitálním technologiím? Jak rozumět postupné digitalizaci společnosti, jak neztratit sám sebe ani své dítě ani svého žáka? Kde je zdravá hranice v používání chytrých telefonů? Mají existovat pravidla v používání mobilů při výuce a kdo je má nastavit? Nejen na tyto otázky nám pomůže hledat odpovědi Jan Kršňák, autor populární knihy Digiděti - ve dnech 8. - 10. dubna 2024 bude pracovat s žáky primy až sexty a žáky 1. a 2. ročníku (cena 50,- Kč/žáka). Akci finančně podpoří Sdružení rodičů při GT.

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na přednášku spojenou s besedou, která na tato témata proběhne v úterý 9. dubna od 17:00 hodin v aule gymnázia - budete mít příležitost zeptat se, sdílet své zkušenosti, vyslechnout si názory ostatních rodičů. Přednáška naváže na půlhodinové schůzky s třídními učiteli v kmenových učebnách (od 16:30) - toto setkání se tentokrát nekoná za účelem konzultací o známkách a hodnocení žáků, tuto možnost budete mít on-line v úterý 14. května 2024 (pozvánky s organizačními instrukcemi Vám s dostatečným časovým předstihem zašleme).

ako