Gymnázium Třeboň

POMÁHAT DRUHÝM MÁ SMYSL

Dobročinné aktivity septimy

Na konci května uspořádali na školní zahradě charitativní kavárnu na podporu Hospicové péče sv. Kleofáše v Třeboni. Díky zájmu návštěvníků se podařilo vybrat 14 202 Kč, které byly předány ředitelce hospice Terezii Jenisové na podporu činnosti této organizace.

Na závěr školního roku pak septimáni připravili další dobročinnou akci - charitativní prodej vlastnoručně vyrobených náramků a tvořivou dílnu na podporu spolku Šťastné uči, z. s. Tentokrát se podařilo spojit kreativitu s ochotou pomáhat a společně vybrat 6 000 Kč.

Velké poděkování patří všem, kteří se do obou charitativních akcí zapojili a svým příspěvkem podpořili dobrou věc. Děkujeme

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout