Gymnázium Třeboň

Školní výlet tercie

Letos na žádost studentů byl hlavní náplní školního výletu painball, za kterým jsem vyrazili do nedalekého Slověnického mlýna. Jelikož ten se nachází pouhých jedenáct kilometrů od Třeboně, začali jsme kratší tůrou a kolem jedenácté hodiny jsme dorazili do Slověnického mlýna. Polovina třídy šla na lanovou dráhu, druhá polovina na onen již zmiňovaný painball, následně se obě skupiny vyměnili. Pak jsme se jenom vypravili do Dunajovic, odkud nás autobus zavezl do Třeboně a po čtvrté hodině výlet skončil.

Nikomu se nic nestalo, studenti vypadali spokojeně, výlet se tedy vydařil! 

Matěj Vačkář

foto: MVa

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout