Návštěva z Mexika

Žáci kvarty a kvinty měli možnost si s ním popovídat v pondělí 25. března. Zajel za nimi do Třeboně v rámci výměnného pobytu jeho spolužáků a učitelů na BIGY v Českých Budějovicích.
Eliška a Pavla ze 3. ročníku byly překvapené, jak dobře mu bylo rozumět, Anežka Papáčková ho pro změnu udivila tím, že je vlastně také „ Mexičanka“, Martin Bergl mu poskytl službu nejžádanější, když mu napsal přístupové heslo na Wi-fi. Takže všichni zjistili, že jsou si velmi podobní, a že nezáleží na tom, odkud kdo přichází, ale že nejdůležitější je být „ připojen“, protože generace dnešních mladých lidí je „ generación conectada“.
Luciano, přejeme Ti všechno dobré, děkujeme za CD k Mexiku, na které už jsme se se zájmem podívali a věříme, že se zase někdy uvidíme.
Text: Hana Bušková