Gymnázium Třeboň

Školní metodik prevence

Petra Šálková Dufková

kontakt: psalkova@gymtrebon.cz

konzultace: pondělí 10:45- 11:30, úterý 8:50 - 9:35, nejlépe po předchozí domluvě

↓↓↓ Více informací naleznete níže... ↓↓↓

Co s námi a našimi dětmi dělají digitální technologie?

Ve dnech 8. - 10. dubna 2024 bude na našem gymnáziu pracovat s žáky, rodiči i učiteli Jan Kršňák, autor populární knihy Digiděti. Jak pracovat se silou, která nás i naše žáky přitahuje k digitálním technologiím? Jak rozumět postupné digitalizaci společnosti, jak neztratit sám sebe ani své dítě ani svého žáka? Kde je zdravá hranice v používání chytrých telefonů? Mají existovat pravidla v používání mobilů při výuce a kdo je má nastavit? Třeba i na tyto otázky budeme společně hledat odpovědi.

Webináře pro rodiče

Krizové centrum THEIA, s pobočkou v Jindřichově Hradci, vás srdečně zve na webináře o bezpečnosti vašich dětí v on-line prostředí, sebepoškozování u dětí a mladistvých a finanční gramotnosti ve výchově. Webináře proběhnou během října a listopadu 2023.

Přednáška Adama Forsta

14.6.2023 se na našem gymnáziu uskutečnila beseda s právníkem Adamem Forstem, našim bývalým studentem.

Nebezpečí kyberprostoru

Žáci sekundy se ve středu 21. 6. 23 setkali s pprap. Martinou Sokolíkovou, aby se dozvěděli více o rizikách kyberprostoru.

Pozvánka pro rodiče

Krizové centrum THEIA, s pobočkou v Jindřichově Hradci, vás srdečně zve na webinář o bezpečnosti vašich dětí v on-line prostředí. Webinář, který se bude konat 12. června (tento termín je nyní již plně obsazen) a 26. června, je ZDARMA.

Číst více
Výsledky sběru dat (REVOLUTION TRAIN pro město Třeboň – Nové Česko, nadační fond) 2022

Dotazníkové šetření proběhlo v Třeboni na začátku tohoto školního roku, konkrétně ve dnech 30. a 31. října 2022. Zúčastnilo se ho 267 respondentů z různých škol (114 dívek, 151 chlapců, 2 neutrální) ve věku 14 až 16 let. Šetření bylo zaměřeno na tabákové výrobky, alkohol, marihuanu, ostatní drogy a způsob trávení volného času žáků (kroužky, sport, internet).

Přijmout Odmítnout