Oktáva

Absolventský koncert

Čerstvé absolventky našeho gymnázia Štěpánka Krynická a Ema Vopelková Vás zvou na svůj absolventský koncert, který rozezní aulu našeho gymnázia v pondělí 10. června 2024 od 18:00 hodin.

Jubilejní zastavení dvanácté: MATURITNÍ TABLA

K výročním Jubilejním zastavením, které jsme pro vás připravovali v rámci 150. výročí založení našeho gymnázia, přibylo další. Každá třída po sobě zanechává stopy - jednou z nich může být nápadité maturitní tablo předložené veřejnosti v některé z místních výkladních skříní.

Novoroční tříkrálová show 2024

Novoroční show, kterou nás v pondělí 8. ledna 2024 provedla oktáva, nás naladila na veselé ukončování prvního pololetí. Poděkování všem, kteří se na programu jakkoliv podíleli!

Zavítali k nám andělé

Nejen andělé, ale i čerti s Mikulášem zavítali na naši školu. Pozlobili studenty i učitele, naštěstí si do pekla nikoho neodnesli. Podívejte se na jejich řádění...

Do Českých Budějovic za Afrikou

Výjezdní dějepisný seminář.

Oktáva nastupuje!

Úspěšný poslední školní rok na naší škole!

1238>>