Akce studentského parlamentu

Co všechno chystáme a co jsem již přichystali
Školní pohár 2024

Vítězem Školního poháru za letošní školní rok se stává tercie, přebírá pohár od současné septimy, vítěze ročníku loňského. Gratulujeme nejaktivnější a nejakčnější třídě letošního roku, přejeme jí, ať vítězství přetaví v další kvalitu a úspěchy, kterými bude od září inspirovat své okolí. Velká radost, gratulace septimě, které nechybělo moc, aby znovu obhájila vítězství, skvělému 1. ročníku za bronz a dík i všem ostatním třídám - za každý bod v tabulce, za aktivní přístup, za to, že Vám není jedno, co se na našem gymnáziu děje.

Turnaj ve hře Prší

V úterý 26. března 2024 se přijďte přesvědčit, jak vám jdou karty, a pomozte své třídě ve Školním poháru.

Vánoční den

Ve čtvrtek 21. prosince 2023 zve Studentský parlament všechny žáky a učitele na Vánoční den - vyzývá tímto k účasti, díky které mohou třídy získat body do Školního poháru!

Školní pohár 2023-2024

Průběžné výsledky celoškolní soutěže.

Velké fotoohlédnutí za počátkem školního roku

Připomeňme si v obraze první tři akce organizované SPGT.

Suit-up Day 2023

Hoďte se do gala a získejte pro svou třídu první body v novém ročníku školního poháru.