Sexta - Taneční

Od 14.9.2020 jsme společně začali chodit do tanečních. Hodiny vedli manželé Stehlíkovi z taneční školy Tango z Českých Budějovic.

Sexta - výlet jako expedice

Sextáni využili poslední dny s letním počasím a spolu se skauty se vydali na putování po národním parku Podyjí.

Sexta-základní informace

sexta2023

Zakončení koronavirového školního roku 2019/20

Kvinta si poslední školní rok uspořádala malý piknik a v souladu s hygienickými opatřeními proti šíření viru COVID19 si předávala vysvědčení na čerstvém vzduchu. Prohlédněte si následující fotografie.

Kvarta - Geologická exkurze a výlet

Kvarta zakončila výuku geologie exkurzí do vápencových lomů Malá a Velká Amerika.

Výlet tercie

Tercie oslavila výletem na Dvořiště a outdoorovými aktivitami na Slověnickém mlýně Den dětí.

Prima - základní informace

Základní informace o třídě

Zobrazit článek

On-line schůzky rodičů a konzultační odpoledne

V úterý 20. dubna 2020 organizujeme od 16:30 do 17:00 společnou on-line schůzku rodičů po třídách, od 17:00 do 18:30 pak konzultační odpoledne. Možnost přihlášení zveřejníme v průběhu tohoto týdne.