Tercie - předávání vysvědčení

Dne 26.6. 2020 si tercie převzala svá zasloužená vysvědčení s krásnými známkami.
Krásné prázdniny, tercie! <3

Zobrazit článek
První setkání tercie po skončení nouzového stavu   - třídní piknik

První setkání tercie po skončení nouzového stavu - třídní piknik

Konečně nastala možnost, aby se tercie opět sešla pohromadě. Od 11. 3. 2020, kdy byla nařízením vlády přerušena prezenční výuka na základních, středních i vysokých školách, a tudíž i na třeboňském gymnáziu, se tercie 22. 6. 2020 může opět sejít a strávit společně nějaký čas.
Pro místo našeho setkání jsme si vybrali opětovně otevřený,
a krásně zrekonstruovaný, zámecký park, a abychom si to udělali ještě hezčí, každý přinesl nějaké dobroty. Piknik měl navíc i edukativní rozměr - terciáni si připravili sami pro sebe kvízové testy a otázky, které měly prověřit jejich znalosti získané za doby distančního studia.
Všichni jsme se rádi viděli a ještě jsme si pochutnali!

Zobrazit článek
Tercie pokračuje v adopci na dálku

I v letošním roce tercie pokračuje v adopci na dálku přes centrum Narovinu, kdy podporuje keňského studenta Davida.
Děkuji, milá tercie, že máte srdce na pravém místě. Děkuji Vám, že máte chuť pomáhat druhým.

Sekunda - třídní výlet - Techmania Science Centre

Dne 24.6. 2019 se třída sekunda vydala poprvé na školní výlet se svou novou třídní paní učitelkou, Ivanou Malechovou, navíc za milého doprovodu paní učitelky Augstenové. Jelo se vláčkem do Plzně, přičemž cílem bylo navštívit Techmania Science Centre a vyzkoušet si zábavnou formou některé znalosti z fyziky, chemie, ale i nejrůznější pohybové aktivity. Po společném obědě následovala komentovaná projekce oblohy v sousedním planetáriu.
První společný výlet dopadl na jedničku i díky krásnému počasí a především díky tomu, že sekunda má báječný kolektiv :)

Sekunda jako majálesoví padouši

Dne 10.5. 2019 se naše gymnázium zapojilo do tradičních oslav Majálesu, tentokrát za poměrně výjimečné situace, kdy se celé gymnázium rozdělilo jen na dvě království: Hrdinů a Padouchů. Tercie si vylosovala padouchy. Symboliku v tom však žádnou nehledejte! :)

Sekunda na lyžařské kurzu

Dne 10. 3. 2019 se sekunda vydala na lyžařský kurz v doprovodu našich tělocvikářů - Petry Augstenové a Jana Macíka. Morální podpory se jim pak dostalo také od paní učitelky Otepkové a pana učitele Kučery. Všichni se ve zdraví vrátili s krásnými vzpomínkami a bez zlomených nohou.

Spaní v tělocvičně

Sekunda spala v tělocvičně

Prima na koloběžkách

Na svůj školní výlet se prima vydala ve středu 20. června 2018.

On-line schůzka rodičů - 1. ročník

úterý 20.10.2020 od 17:00 v MS Teams

Distanční výuka pro všechny žáky

12. - 23. 10. 2020 bude výuka probíhat distanční formou