Studenti čtou a píší noviny

I  v druhém pololetí  tohoto školního roku se žáci vyššího gymnázia zapojili do projektu Studenti čtou a píší noviny (projekt probíhá ve spolupráci s mediální skupinou MAFRA).  Do tří jarních  kol byla vybrána tato témata:

1/ Energetika a budoucnost Země           (VIII. a  VI.roč., termín 20.3. –  3. 4. 2013)

2/ Hudba v životě lidí – jakou plní roli?   (2. a VII. roč.,  termín 3. 4. – 17. 4. 2013)
3/ Studium, práce a život v zahraničí.     (1, 3. a V. roč., termín 17. 4. – 30. 4. 2013)

V prvním kole  byly v MF  Dnes otištěny příspěvky Kristýny Vojtíškové, Jana Valenty (oba VIII.r.), Barbory Kovaříkové a Dana Kunze (oba VI.roč.).

Blahopřejeme a držíme palce ostatním! Jednu z publikovaných písemných prací si můžete přečíst v přiloženém odkazu.

Z.Kučera