Soutěž Angličtinář roku

Dne 9. dubna 2013 se 8 nejlepších studentů angličtiny naší školy zúčastnilo celorepublikové soutěže Angličtinář roku. Byli to Petr Čížek a Vu Thanh Huyen ze septimy, Kristýna Vojtíšková, Václav Žák, Kryštof Prášil, Martin Pecha a František Válek z oktávy a Natálie Benešová ze 4. ročníku. V obrovské konkurenci obstáli velmi dobře, a proto jim všem moc gratulujeme a děkujeme.
Test probíhal po internetu v přesně stanovenou dobu 60 minut a skládal se ze tří oddílů – gramatika, porozumění textu a poslech. Výsledky byly centrálně zpracovány a minulý týden přímo zprostředkovány jednotlivým soutěžícím.
Text: Petr Kopeček, 29. 4. 2013

Literární exkurze Čapkova Strž

17. 4. 2020 literární exkurze Čapkova Strž s návštěvou divadla v Praze pro septimu a 3. ročník

Preventivní program 5. 3. 2020