Anglický jazyk

Anglický den pro 7.8. a 3.4

I letos si septimáni a třeťáci vyzkoušeli, jak jim to myslí - anglické dny proběhly 20. - 21. června 2024.

Snow White

Dramatické ztvárnění Sněhurky a sedmi trpaslíků v anglickém jazyce v podání našich nejmladších.

ČOV a Britské centrum

Ve středu 24. 4. 2024 vyjeli žáci kvinty a prvního ročníku na kombinovanou exkurzi.

Velikonoční lov vajíček

Velikonoční aktivity v hodinách anglického jazyka v podobě závodů s vařenými vajíčky na lžíci, kvízy a tradičního anglického honu za čokoládovými vajíčky si užili studenti primy, sekundy a tercie spolu se svými vyučujícími před začátkem Velikonoc.

Palačinkový den s ochutnávkou anglického čaje

Na hodině rodilého mluvčího Petera Dunna si mohli studenti vyzkoušet, co obnáší palačinkový závod. Za odměnu byli pozváni na pravý anglický čaj. Pozvání na Pancake Day využili i žáci okolních třeboňských základních škol.

Cesta do západní Anglie s výjezdy do Walesu

Zájemci ze sexty a druhého ročníku poznávali v termínu 2. - 9. 3. 2024 přitažlivou oblast Británie.

12322>>