Anglický den 4

Pátek 19. dubna si obě třídy zpestřily vlastními informativními výstupy zaměřenými na poznávání třeboňských pamětihodností – akce byla nazvána Třeboň anglicky aneb Sami sobě průvodci. Program probíhal přímo na různých místech Třeboně a čas zbyl i na několik kvízů, které otestovaly pozornost a znalosti spolužáků. Ve druhé části anglického dne se ve škole konala přednáška britského rodilého mluvčího Petera Dunna na téma Můj Londýn a prostor byl vymezen i besedě o typických rysech britské kuchyně. Celý program organizačně zajišťovali P. Kopeček, K. Janů a P. Šálková Dufková.
Text a foto: Petr Kopeček, 27. dubna 2013

Literární exkurze Čapkova Strž

17. 4. 2020 literární exkurze Čapkova Strž s návštěvou divadla v Praze pro septimu a 3. ročník

Preventivní program 5. 3. 2020