Studentské předčasné parlamentní volby 2013

Již počtvrté se naše škola zúčastní v rámci programu Jeden svět na školách  studentských voleb, tentokráte do Parlamentu ČR.  Možnost vyzkoušet si volit  budou mít všichni žáci školy starší 15 let. Studentské předčasné parlamentní volby 2013 se konají v aule gymnázia ve středu  2. října  2013 od 7.45 do 14.10 hod.  Na jejich řádný průběh bude dohlížet komise složená ze studentů oktávy a  4. ročníku. Sledujte informace i na nástěnkách školy.  Opět Vás seznámíme nejen s výsledky hlasování žáků  školy, ale pochválíme i třídu s nejvyšší  volební účastí.  Celkové výsledky zpracované agenturou Millward Brown budou k dispozici ve večerních hodinách  3. října  2013 na webu  www.jsns.cz  a  www.clovekvtisni.cz.

20. září 2013                                                                                                                   Zdeněk  Kučera