Recitační soutěž

Soutěž v recitaci

V úterý 10. 12 2013 proběhlo v našem gymnáziu školní kolo soutěže v recitaci. Bojovalo se ve dvou kategoriích podle věku soutěžících (3. kat. - prima a sekunda, 4. kat.- tercie a kvarta).Celkem se dostavilo sedm recitátorů. Porotu tvořili vyučující J. Havlová, L. Císařová, M. Rosocha a paní ředitelka A. Kohoutová. Poslechnout si krásně přednesené texty přišlo i publikum, které své favority povzbuzovalo potleskem.
Ve 3. kategorii se o první místo podělily studentky primy Kateřina Budíková a Michaela Beníšková. Obě dívky tak postupují do okresního kola.
Ve 4. kategorii zvítězila terciánka Linda Havránková a na druhém postupovém místě se umístila Aneta Podolská také z tercie. I Linda s Anetou budou hájit barvy naší školy v okresním kole.
Vítězům blahopřejeme a děkujeme všem soutěžícím za velice pěkné výkony.

Vyučující českého jazyka