Povídání s Janem Rumlem

I v druhém pololetí tohoto školního roku díky dobré spolupráci s panem senátorem Jiřím Šestákem a panem doktorem Janem Samohýlem, vedoucím  Katedry filozofie a religionistiky JU v Č.Budějovicích,  se našim studentům i učitelům nabízí možnost zúčastnit se dalšího setkání s významnou osobností naší politické scény, a to s panem Janem Rumlem.

Přednáška, která se uskuteční ve čtvrtek 6.3. 2014 v českobudějovickém Malém divadle (Hradební ul. 289/18) od 13.00 hod., se tematicky dotkne současného stavu společnosti, vývoje politické scény a tolerance mezi lidmi. Vstupné je 30 Kč, doprava z Třeboně do Č. Budějovic opět linkovým autobusem.

Přednášku doporučujeme zejména studentům semináře ZSV. Zájemci se mohou do konce týdne (do 21. 2. 2014) nahlásit v knihovně u Z. Kučery.

Zdeněk Kučera