Lidské tělo ve výuce němčiny

Protože jedním z témat výuky německého jazyka ve 3. ročníku je lidké tělo, žáci ze skupiny NJZ1 vytvořili v rámci projektu k uvedené látce obrazové pomůcky, na kterých názorně ukázali propojení mezi částmi lidského těla a jejich německými pojmenováními. O výsledku jejich práce se můžete přesvědčit ve fotogalerii a především v jazykové učebně.

Na tvorbě se podíleli Kateřina Bicková, Jana Kolíková, Barbora Kněžínková, Karolína Komendová, Klára Lidinská, Tomáš Ludvík, Anna Měkutová, Markéta Pepichová, Denisa Rieneslová, Aneta Samcová, Denisa Schneiderová, Tomáš Štědrý, Jan Vitoň a Eva Zavadilová.

Text a foto Václav Pražák

Autor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav Pražák