Známé osobnosti

Dalším tématem, kterému se věnujeme ve výuce německého jazyka ve 3. ročníku, jsou známé osobnosti a jejich charakteristiky. Žáci ze skupiny NJZ1 si proto připravili portréty vybraných osobností, při jejichž zpracování zúročili nejen své jazykové dovednosti, ale i výtvarný um. Vedle sebe se tak sešly slavné postavy světa sportu, literatury, hudby či filmu. O výsledku práce němčinářů ze třeťáku se můžete přesvědčit ve fotogalerii a především v jazykové učebně.

Na tvorbě se podíleli Kateřina Bicková, Barbora Kněžínková, Jana Kolíková, Karolína Komendová, Klára Lidinská, Tomáš Ludvík, Anna Měkutová, Markéta Pepichová, Denisa Rieneslová, Aneta Samcová, Denisa Schneiderová, Tomáš Štědrý, Jan Vitoň a Eva Zavadilová.

Text a foto Václav Pražák

Autor: Václav PražákAutor: Václav PražákAutor: Václav Pražák