Etické normy školního psychologa

Vážení a milí studenti, rodiče, pedagogové a všichni další čtenáři této krátké zprávy,

každá profese má svá pravidla a etické normy, které by měly být dodržovány při jejím vykonávání. Zde tedy najdete ke stažení etický kodex školních psychologů přijatý Asociací školní psychologie SR a ČR jako závazný. Další dokument pak obsahuje vnitřní směrnice práce školního psychologa a upravuje konkrétně způsob a možnosti mé práce na našem gymnáziu. Doufám, že oba dokumenty poslouží k dobrému a efektivnímu spoluvytváření přátelské a otevřené atmosféry na celé škole, v jednotlivých třídách a tím také v životech každého z nás.

S přáním hezkého podzimu                                            Tereza Maříková

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

20.06.2019 uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00