Výměnný pobyt Uetersen - Třeboň 2017 začal

Ve čtvrtek 8. června jsme na naší škole přivítali skupinu německých studentů a učitelů, kteří u nás stráví týden v rámci výměnného pobytu s německou školou v Uetersenu. Uetersen je město poblíž Hamburku a přesně tam putovala v září loňského roku skupina našich žáků pod vedením němčinářek Milady Benedové a Markéty Hájkové, aby se přesně v těchto dnech svým přátelům za tento přínosný zážitek odvděčila. Ubytování v českých rodinách, návštěvy ve výuce, pestrý program v Třeboni a okolí (Slověnický mlýn, Rožmberk, Lužnice), výlety do Prahy, Českého Krumlova - to všechno čeká skupinu česko/německých přátel v následujících dnech. Přejeme všem účastníkům výměnného pobytu co nejhezčí zážitky, které upevní naše dlouholeté partnerské vztahy s gymnáziem v Uetersenu.

ako

foto: IAh

Přivítání studentů s Uetersenu v rámci výměnného pobytuStudenti s UetersenuNěmečtí učiteléNaši žáci, kteří se výměnného pobytu zúčastnili i v září 2016