Studentské volby 2017 – přijďte volit!

Studentské volby 2017   přijďte volit!

úterý 3. října proběhnou na středních školách v ČR studentské volby do Poslanecké sněmovny PČR.

V roce 2010 v rámci projektu Jeden svět na školách se uskutečnila první simulace studentských voleb pro žáky středních škol ve věku od 15 do 20 let. Naše gymnázium se projektu od roku 2010 pravidelně účastní a nebude chybět ani letos. Chcete-li si vyzkoušet volit, dát tajně hlas vybrané politické straně a seznámit se s tím, jak by vypadala Poslanecká sněmovna, kdyby své zástupce volili středoškoláci, tak určitě v úterý 3. 10.  přijďte do auly školy volit. Volební místnost bude otevřena od 9.35 do 9.50, dále pak od 13.20 do 15.00. Časový rozpis naleznete rovněž na plakátech v budově školy. Připomínáme, že volit mohou všichni žáci starší 15 let.                                                                                                                                                                                                                  Na Vaši účast se těší studentská volební komise!

Text a foto: Zdeněk Kučera