Anglické divadlo opět v Třeboni!

Vzdělávací divadelní program v angličtině pečlivě připravili členové česko-anglického souboru The Easy English Theatre z Londýna, a to hned ve dvou úrovních - snazší pro tercii a kvartu a lehce obtížnější pro sextu, septimu, druhý a třetí ročník. Hra One Day in London přiblížila každodenní situace zábavnou formou a po každé scénce sami herci prošli použité konverzační obraty a fráze, aby je co možná nejlépe vštípili svým divákům - našim žákům. Hodinka v třeboňském kině Světozor byla živá, vtipná a občerstvující. Je příjemné uvědomit si, že vlastně už snadno angličtině rozumíme a v nečekaném okamžiku se můžeme do hry i zapojit...

Text: Petr Kopeček, 2. října 2017

Foto: Jakub Červený (tercie) a plakát: http://www.divadloanglicky.cz/#top

Seminář Tak tohle neprojde (VIII.)

Pro maturanty je připraven prezenční seminář na téma Tak tohle neprojde týkající se českého samizdatu. Připravuje ho společnost Post Bellum.
Pro oktávu: 3. 12. 2020 - 2. - 5. vyučovací hodina