Soutěž v anglickém jazyce

V pondělí 19. února 2018 naši školu v Jindřichově Hradci reprezentovalo šest žáků -  ze sekundy Petr Toušek a Alena Baštová v kategorii I.B (A. Baštová zastoupila nemocnou Štěpánku Krynickou, vítězku školního kola), z kvarty Vanda Veselá a Dana Krynická v kategorii II.B a  ze septimy Radek Růžička a Alžběta Prášilová v kategrii III.A. Všem soutěžícím děkujeme za ochotu poměřit své jazykové znalosti a dovednosti s žáky z jiných škol, k dosaženým stříbrným medailím srdečně blahopřejeme Vandě Veselé a Radku Růžičkovi.

Text: Petr Kopeček, 19. února 2018

Zdroj:

Prožitkový kurz pro sextu

6. až 8. 10. 2021 - Vávrovka (LKo, LDo)

Svatováclavské exkurze

Celoškolní vlastivědné poznávání