Fokus Václava Moravce za účasti našich žáků

Minulý měsíc obdrželo naše gymnázium osobní pozvání z České televize k účasti žáků i učitelů v televizním pořadu Fokus Václava Moravce. Před večerním natáčením čeká studenty zajímavý program. Dopoledne si s průvodcem prohlédnou prostory České televize, po obědě zamíří do nově otevřené budovy Národního muzea a večer se vrátí coby diváci do studia ČT. 

Moderátor a redaktor Václav Moravec pozval do tohoto diskuzního pořadu významné hosty, kteří budou odpovídat na otázky týkající se dezinformací v české společnosti. Přítomni budou armádní generál Petr Pavel, politický geograf Michael Romancov, datový analytik František Vrabel, politoložka Petra Vejvodová, astrofyzik a astronom Jiří Grygar a politoložka Anna Durnová.

Jsou naše média opravdu objektivní? Lze rozpoznat mediální pravdu a lež? Jsme vystaveni útokům zahraničních zpravodajství? Pokud Vás toto téma zajímá, buďte s námi u toho v úterý 11. prosince 2018 na programu ČT 24 od 20.00 hodin. 

Text:  Zdeněk Kučera

POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

20.06.2019 uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

Sportovní den

27.06.2019 sportovní den

Burza učebnic

Burza učebnic - 25.06.2019, 8-10.00 v přízemí školy

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň