Návštěva z Virginie

Jak porozumí americké angličtině, obzvláště v dětském podání, si vyzkoušela jedna skupina žáků sekundy.

V pátek 7. 12. 2018 nás navštívila rodina z Virginie. Harmony a její dvě děti, Elery (9) a Perrin (11), odpovídali na otázky našich studentů a mohli jsme si též prohlédnou blog, který Perrin píše o své návštěvě v České republice.

Děti přijeli na několikatýdenní návštěvu za svojí maminkou, která v současné době pracuje v Botanickém ústavu v Třeboni.

Pokud se nám podaří pokračovat ve spolupráci během tohoto školního roku,  můžeme se ještě těšit na další setkání s touto milou rodinou

Za zprostředkování kontaktu děkujeme H. Gráfové.

Text a foto:

L. Kopečková, 10. 12. 2018