Jack and Joe

Žáci sekundy a tercie se zúčastnili činoherního anglicko-českého divadelního představení „Jack and Joe“.

Jack a Joe jsou jednovaječná dvojčata, v jejichž životě se z neškodné situace odehrál příběh nabitý akcí, ve kterém šlo o záchranu života i se všemi peripetiemi, které s tím mohou někdy souviset.

Představení využívalo slovní zásobu a fráze, se kterými se studenti mohou setkat v reálném životě. Pro lepší porozumění bylo možné využít pracovní listy a poslech před samotným představením.

V budoucnosti se mohou naši studenti těšit na další anglické divadlo.

Text: L. Kopečková, 14.4.2019