Seznam učebnic 2019/20

Seznam učebnic pro příští škoní rok 2019/2020 je zveřejněn v pdf souboru. Soubor je aktualizován před každým školním rokem podle plánovaných úvazků tak, aby přesně odpovídal požadavkům jednotlivých vyučujících. Aktuální seznam obsahuje učebnice, které se budou používat při výuce ve školním roce 2019/2020. Všímejte si, prosím, barevného označení jednotlivých titulů, které znázorňuje, zda jde o literaturu povinnou nebo pouze doporučenou. Zejména žáky prvního ročníku upozorňujeme, aby se řídili spíše označením učebnic na seznamu, než dobrými radami žáků vyšších ročníků, kteří se logicky snaží zejména rozprodat své učebnice.

Žáci nižšího gymnázia dostávají učebnice zdarma k zápůjče stejně jako v minulých letech. V případě nutnosti zakoupení pracovních sešitů dohodnou s žáky individuálně příslušní učitelé.

Připomínáme, že burza učebnic se koná v přízemí školy v úterý 25. června 2019 od 8.00 do 10.00 hodin.

Martin Krynický

obr. www.knihydobrovsky.cz