Třídní schůzky a Sdružení rodičů

Zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které začínají v úterý 19. listopadu 2019 v 16. 30 ve všech kmenových třídách. Všechny třídy mají pro tuto příležitost připravenou prezentaci o své činnosti v minulém školním roce, třídní učitelé k tomu mnohé další důležité či zajímavé informací - prosíme proto o účast, nenechte si to ujít. Po setkání s třídními učiteli budou moci rodiče navštívit na příslušných místech (bude pečlivě označeno) všechny vyučující ke konzultacím o studijních výsledcích žáků.

Za účelem neformálních setkání rodičů bude i tentokrát otevřená knihovna, kde budete moci posedět u dobré kávy, popovídat si a v případě zájmu vyplnit krátký dotazník související s naší snahou získat zpětnou vazbu k naší činnosti.

V přízemí školy vpravo (učebna hudební výchovy) bude od 16.00 schůzka Sdružení rodičů.

Těšíme se na Vás,

Anna Kohoutová

Otevřený seminář z dějepisu 6. 12. 2019

Téma: IZRAEL - DEMOKRACIE VE VÁLCE

Den otevřených dveří 26. 11. 2019

26. 11. Den otevřených dveří - 13.00 - 17.00 (každá celá hodina)

Maturitní ples VIII.

22. 11. 2019 Maturitní ples oktávy v KKC Roháč od 19.00 hod., sál otevřen od 18.30; ředitelské volno pro VIII.