Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

 Profily učitelů

 Naši sponzoři

 Kontakt

NÁZEV ŠKOLY:
GYMNÁZIUM, TŘEBOŇ,
NA SADECH 308

Adresa školy:
Na Sadech 308, 379 26 Třeboň

Sekretariát:384 722 612
Ředitelna:384 722 315
Email:gymnaz@gymtrebon.cz

Zřizovatel: Jihočeský kraj,
U Zimního stadionu 1952/2,
370 76 České Budějovice

Talentakademie 2019

V pondělí 4. listopadu 2019 zahájil rektor Karlovy univerzity již třetí ročník Talentakademie jihočeských nadějí, které se tentokrát účastní dva žáci 4. ročníku - Tomáš Koranda a Kristýna Koutná. Spolu s ními si nabitý program užívá i 30 dalších studentů ze 17 gymnázií našeho kraje. Kromě zajímavých přednášek je čekají návštěvy špičkových pracovištˇ, počínaje českobudějovickou nemocnicí, kde je provázel předseda představenstva Michal Šnorek a kde se setkali např. s primářem kardiochirurgického oddělení Alešem Mrkáčkem. Studenti zde také navštívili specializovaná pracoviště - hyperbarickou komoru, katetrizační laboratoř či operační sál robotické chirurgie.

Do Českých Budějovic za našimi studenty míří také světové lékařské kapacity jako Prof. MUDr. Robert Lischke, Ph. D. nebo Prof. MUDr. Pavel Dungl, DrSc., přednosta ortopedické kliniky v nemocnici Na Bulovce a držitel státního vyznamenání. Jistě velice atraktivní pohled, jak vlastně funguje lidské tělo vrcholového sportovce, představí ve své přednášce a besedě se studenty olympijská vítězka Kateřina Neumannová.

S podrobným programem třídenní Talentakademie se můžete seznámit v příloze. Předpokládáme, že budeme moci nabídnout účast v následujících ročnících i dalším našim žákům - stačí pilně studovat, dokázat účinně rozvíjet svůj talent - a být ve správný čas na správném místě.

ako

 

foto: Jindrichohradecký deník

ako

POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

3. 6. 2020 didaktický test Matematika+

Maturitní didaktický test

15. - 18. 6. 2020 Ústní maturitní zkoušky

Ústní maturitní zkoušky společné i profilové části

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

Jihočeský krajUnescoPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň